Hakkımızda

Biz Kimiz

81 ilde ve her ilçede aradığınız hizmet sektörüne ilişkin olarak aradığınızı bulmanıza yönelik bir hizmet sunuyoruz. Aragelir ailesi olarak 2019 yılından bu yana aragelir.com olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca çok yakında ara gelir uygulaması ile birlikte hizmetlerimizi ceplerinize kadar taşıyacağız. Projenin profesyonel olarak kullanımı ve buna bağlı olarak geliştirilen projeleri ile Türkiye genelinde var olan bir hizmet sunmaktayız. Gelişim süreci halen devam etmekte olup, giderek büyüyen bir aile olmaya devam ediyoruz.

Türkiye genelinde hizmet sunarak şirket politikası gereğince, sahip olduğumuz misyonlar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çevrim içi bir pazar ağı kurarak her hizmet sektöründen reklamları almaya devam ediyoruz. Burada size en yakın olan aradığınız hizmet ağını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Güvenilir firmalar ile müşteriyi buluşturan bir platform olarak hem reklam veren hem de reklam alan olarak iki yönlü hizmetten yararlanmanız mümkün.

Kullanıcılar için birçok hizmet ağını burada bulabilme imkanı sunuyoruz. Nakliyat alanından baca temizlemeye; oradan camcı ya da boyacı ustasına kadar geniş hizmet sektörüne ait erişim sağlamak mümkün. Bunu yaparken alternatiflerini görmek ve buna uygun analiz etme özelliği de mevcut. Dolayısıyla sizler de güvenilir şekilde siteyi kullanırken, tek tıkla birçok listeleme özelliğini görebilirsiniz. Bu size zamandan tasarruf etmeyi kazandırır. Hem zaman hem maddiyat olarak planladığınız şekilde hizmet sektöründen yararlanma fırsatı elde etmenizi sağlar.

Misyonumuz
  • Talep gören ile talep edeni bir araya getiren bir sistem ağı.
  • Hizmet sektörüne yönelik olarak her hizmet ağı için kullanım.
  • Hızlı, pratik ve güvenilir bir alan oluşumu.
  • Alternatifi olan, hızlı erişim sağlanan, pratik kullanıma sahip hizmet sektöründen yararlanma fırsatının sunumu.
Vizyonumuz
  • Türkiye’nin 81 ilinde her ilçeye özel yaygın bir kullanım alanı yaratmak.
  • Geniş bir kullanım ağı ile pazarda ilk sıralara yükselmek.
  • Marka bilinirliği ile ön sırada yer alan bir girişim sektörü haline gelmek.

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.