İptal & İade Politikası

Teslimat, İade, İptal Bilgileri

Teslimat

www.aragelir.com sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler, fiziksel kargolamayı gerektirmeyen hizmetlerdir. Bu yüzden teslimat, online , başarılı olan ödemenin akabinde otomatik olarak gerçekleşir. Üyelik bilgileri üyenin e-posta adresine gönderilir, teknik sorun yaşanması durumunda manuel olarak da teslim edilir. Üyelik başlangıç ve bitiş süreleri üye profil sayfasından görüntülenir. Üye istediği zaman yenileme yapabilir ya da iptal talebinde bulunabilir.

Garanti

www.aragelir.com sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara tabidir. Üye olan herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

İade

• www.aragelir.com, kullanıcının/müşterinin Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, www.aragelir.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.
• Kullanıcı Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile iletişim sayfasında yer alan numaralara bildirmelidir.
• Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.

İptal

www.aragelir.com, firmanın üyeliğini gizlilik ve üyelik koşulları ve üyelik şartlarına istinaden tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, www.aragelir.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.