Yerinde Bilgisayar Servisi

Günümüzde çoğu evde ve işyerinde bilgisayarlar bulunmaktadır. Hatta bu cihazlar hayatlarımızı oldukça fazla kolaylaştırmaktadır. Ancak bazı durumlarda bilgisayarların servise ihtiyacı olmaktadır. Yerinde bilgisayar servisi ile bilgisayarınızda ne türlü bir problem olursa olsun ekipler bilgisayarın bulunduğu yere gelerek hizmet vermektedirler.

Yerinde bilgisayar servisi hizmeti tecrübeye sahip uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servis hizmeti oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede kısa zaman içerisinde bilgisayarınız tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik firma onarımı gerçekleştirilen bilgisayarlara garantide vermektedir. Bu sayede garanti süresinde tekrar bir arıza olması durumunda ücretsiz bir şekilde tekrar bilgisayarınızı tamir ettirmeniz mümkün olacaktır.

Yerinde Bilgisayar Tamiri

Özellikle iş yerlerinde bozulan bilgisayarlar için yerinde tamir yapmak oldukça önemlidir çünkü bu sayede zaman kaybı engellenmiş olur ve iş yeri kalan işlerine kaldığı yerden devam edebilir. Bu nedenle yerinde bilgisayar tamiri, tamir gerektiren bilgisayarları yerinde tamir etmektedir.

Yerinde Bilgisayar Servisi
Yerinde Bilgisayar Servisi

Yerinde tamir için tüm malzemeye sahip olup çalışma süreleri de oldukça kısadır. Bu hizmeti almak için bu firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tamir ekibi her daim hazır bulunan kadrosuyla hemen hizmet bölgesine gelecektir. Bu hizmet genel olarak bağlantısı sorunlarında seçilen bir hizmettir. Ancak ekran kartı, yavaşlama ve kasma gibi sorunlarda da bu hizmetten yararlanılabilir.

Bilgisayar Teknik Servisi

Genel olarak teknik servisler ile tamirciler birbirleri ile karıştırılmaktadır. Ancak birbirinden çok farklı bir şekilde hizmet veren iki ayrı hizmettir. Tamir işlemi genel olarak kırılan veya zarar gören bilgisayarın onarılma işlemidir. Teknik servis ise yazılım ile ilgili sorunları onaran hizmettir.  Bilgisayar teknik servisi genel olarak bilgisayarların virüs durumuna, yavaşlık optimizasyonlarına, ekran kartlarına ve veri yedekleme gibi işlemleri yapmaktadır.

Öte yandan bilgisayar ağ bağlantı kurulum hizmeti de vermektedir. Bu hizmetler daha profesyonel alanlar olduğu için genellikle yerinde değil de ofislerde yapılmaktadır. Servis sonunda bilgisayarınız, mutlaka sorunlu kısımlarının onarılıp onarılmadığı da test edildikten sonra müşterilere teslim edilmektedir. Bu sayede oldukça güven kazanmış ve işinin ehli bir kurum haline gelmiştir.

Laptop Teknik Servisi

Artık günümüzde kullanım kolaylığı bakımından masa üstü bilgisayarlar yerine genellikle laptop türü bilgisayar modelleri kullanılmaktadır. Ancak bu model bilgisayarlar düşme gibi sorunların çok fazla yaşanmasından dolayı çok arızalanmaktadırlar. Ayrıca bu bilgisayarların bağlantı sorunları masa üstü bilgisayarlara oranla çok daha fazladır.

Laptop teknik servisi ile tüm laptop bilgisayar markalarının teknik sorunları çözülmektedir. Ayrıca bu hizmeti veren kurum, yedek parça ile hizmet verdiğinden gerekli olduğu durumlarda parçalar yenisi ile değiştirmektedir. Bu sayede daha uzun ömürlü ve kullanışlı bilgisayar elde edilmektedir. Diğer servislerde ki gibi yedek parçalar ikinci el ürünler değildir. Değiştirilen parçaların tamamı sıfır ürünlerdir.

Yerinde PC Servisi

Birçok gelişmiş şehirde PC servisleri artık yerinde hizmet vermektedir. Özellikle yerinde PC servisi bilgisayarlara yerine gelip incelemekte sonrasında ise hızlı bir şekilde onarım hizmeti vermektedir. Çok nadir olarak eğer yerinde onarım yapılamayacak derecede olan bilgisayarlar var ise o zaman ofise geçilerek onarıma başlanmaktadır.

İster masaüstü isterseniz de dizüstü bilgisayarınız olsun bu firma tüm bilgisayara hizmet vermektedir. Bu hizmet genellikle evden çalışan kişiler tarafından oldukça ilgi gören bir hizmettir. Bu hizmeti almak isteyen kişiler firmaya sadece bilgisayarın sorununu net olarak söylemesi ve ardından bilgisayarını kapatması gerekmektedir. Aksi halde bilmeyen kişiler bilgisayarlarına daha fazla zarar verebilmektedir.

7/24 Nöbetçi Bilgisayar Servisi

Eğer mesai saatleri dışında çalışıyor veya bilgisayarın ile vakit geçirirken bir arıza durumu olması halinde 7/24 nöbetçi bilgisayar servisi ile iletişime geçerek bilgisayarını tamir ettirebilirsiniz. Hafta sonu dahil günün her saatinde hizmet vermektedirler. Bilgisayarınızın arıza durumuna göre gerek yerinde gerekse de ofis ortamında hizmet verilmektedir.

Yerinde bilgisayar servisi hizmeti oldukça kısa süre içerisinde uzman kişiler eşliğinde verilmektedir. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde hizmeti satın alabilirisiniz. Hizmet kapsamı çok geniş olup yazılımdan parça değişimine kadar tüm hizmetler verilmektedir. İsterseniz onarım olmasa dahi parça satın alma veya değiştirme hizmetleri de verilmektedir. Siz de profesyonel bir hizmet almak isterseniz, firmamızla iletişime geçebilirsiniz!

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.