Adana Halı Yıkama
Adana Halı Yıkama

Adana halı yıkama hizmetinde Adanalı ev hanımlarının en çok tavsiye edip yorumladığı firma Özen halı yıkamadan merhabalar. Biz Adana merkezde profesyonel düzeyde halı temizleme hizmeti sunmaktayız. Teknolojiyi hijyene uyarlayıp ev hanımlarının tam da istediği şekilde işleyiş gösteriyoruz.

Adana Halı Yıkama

Bayanların evde kendi başına yapamayacakları halı yıkama işlemi, endüstriyel tip makinelerle yıkanması gerekmektedir. Özen halı yıkama tesisinde bir halının temiz olabilmesi için gerekli tüm donanım mevcuttur.

Her şey bir kenara: Halı teslimatı esnasında en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

Ayak ve El Sağlığı Ciddiyet Gerektirir.

Halı, yere değmemesi gereken, köpüksüz ve şampuansız bir şekilde kurumaya bırakılması gereken, tam kurumuş olarak paketlenmesi gereken ve sonuç olarak hassasiyet gerektiren bir meslektir. Halı yıkama işi ise oldukça zahmetlidir. Bu durumda halının temizlik seviyesi insan gücünün yettiği kadarıncadır. İlkel yöntemlerle yıkaması yapılan halılar, eskisinden daha kirli olacağından emin olabilirsiniz. Özen halı yıkama tesisinde tüm makineler otomasyon ve senkronizeli bir şekilde çalışmaktadır. Hata payımız %0’dır.

Diğer Hizmetlerimiz

  1. Koltuk yıkama
  2. Perde yıkama
  3. Yatak yıkama
  4. Battaniye yıkama
  5. Yorgan (Elyaf, Pamuk, Yün) yıkama
  6. Çamaşır yıkama

Son olarak şunu belirtmek isteriz ki: Bizim beklentimiz, müşterilerimiz bizden daima hizmet alsın. Kurumsal marka bilinci ile hareket etmekteyiz. Ayrıca müşteri bize değil, biz müşteriye uymaktayız. Müşterilerimizin hangi saat aralıklarında müsait olduklarını arayıp ona göre servis yapmaktayız.