Ana Sayfa Apartman Temizliği İstanbul Apartman Temizliği

İstanbul Apartman Temizliği

0

İstanbul Apartman Temizliği

İstanbul apartman temizliği, apartmanlarınız kaç daireden oluşursa oluşsun yaşadığınız apartmanlarda çeşitli unsurlardan dolayı haftada en az bir kez temizlik yapılması gerekmektedir. Apartmanlarınızı ne kadar sıklıkta kullandığınıza göre bu faktörleri belirleyebilirsiniz. Sizler de apartmanlarda belirlenen yöneticilik görevlerini üstlenen kişilerin ortak masrafları karşılamak amacıyla belirli günlerde toplayacakları paralardan karşılanacak olan temizlik hizmetleri için profesyonel kişilerle anlaşmaları sağlamak isteyebilirsiniz.

Yöneticisi olduğunuz apartmanlarda temizliklerin düzenli ve özenli bir şekilde yapılması amacıyla hangi firmalardan yardım almanız gerektiğine dair herhangi bir deneyiminiz yoksa ara gelir sizlere yardımcı olacaktır. Tıpkı ofisleriniz ve evlerinizde olduğu gibi, ortak kullandığınız apartmanlarınızda da temizliğe önem vermeniz gerekmektedir. Bu denli bilinçli bir şekilde hareket eden İstanbul apartman temizliği ekipleriyle görüşmek istediğinizde ara gelir ekibinden faydalanabilirsiniz.

Merdivenlerde, kapı ve camlı alanlarda veya bahçede buna benzer temizlik gerektiren alanlarda gerçekleştirilecek olan temizlik işini ekonomik bir şekilde tamamlamak için geçmişte imece usulü ile temizlemeyi denemiş olabilirsiniz. Ancak her daire sahibinin aynı koşullara sahip olmaması ve aynı saatlerde binada bulunmaması gibi sorunlardan dolayı başınızı ağrıtacak olaylarla karşılaşmışsanız, buna çözüm olacak tavsiyelerde bulunuyoruz. İstanbul apartman temizliği hizmeti konusunda ara gelir olarak son derece profesyonel ekip arkadaşlarımızı adreslerinize yönlendiriyoruz.

İstanbul Apartman Temizliği Firmaları

Apartmandaki tüm ev sahiplerinin alacağı ortak kararla temizlik giderlerine yönelik bir birikimin yapılmasına karar verilmişse, buradan yapılacak olan ödemelerle haftada en az bir kez firmalardan yardım istenmektedir. Temizlik ve buna benzer hizmetlerin sorumluluğunu üstlenen apartman görevlilerinin veya yöneticilerin, tüm daire sahiplerini temsil edecek kararları vermelerinden dolayı vicdani yönden rahat hissedecekleri firmalara başvurmak istemektedir. Oldukça seçici davranarak tercih etmek isteyeceğiniz firmalarla ilgili araştırmalarınızı ara gelir üzerinden tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Apartman Temizliği Hizmetleri

Ara gelir İstanbul apartman temizliği firmaları arasında yer alan onlarca seçenekten size en yakın ve uygun olan temizlik ekibimizi en kısa sürede sizlere hizmet verebilmesi için yönlendiriyoruz. Böylece ara gelirin yapmış olduğu İstanbul apartman temizliği hizmetinden yararlanarak temizliğinin kolaylığını ve avantajlarını hissedebilirsiniz. Yaşadığınız alanların pırıl pırıl hale getirilmesinde ara gelir ekiplerinin titizlikle çalışılacağını görebilirsiniz.

İstanbul Apartman Temizliği Aşamaları

Bu hizmet çeşidinde sizleri bekleyen süpürme, lekelere karşı müdahale etme, sabunlama ve silme kurulama adımlarını görebilirsiniz. Daha detaylı bilgileri almak istediğinizde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve apartmanlarınızın temizliğini sağlayan güler yüzlü ekip arkadaşlarımızın alanında uzman kişiler olduğunu göreceksiniz. Sizlere gerekli şartları aktaracak olan ara gelir çalışanları sayesinde apartmanlarınızda en özenli temizlik hizmetlerinden faydalanırken, periyodik hizmetleri almanız halinde ödeme kolaylıklarıyla da karşılaşmanıza olanak verilecektir.

İstanbul Apartman Temizliğinde Neler Var?

  • İlk olarak apartmanlarınızın şartlarına uygun bir şekilde temizlik planlaması yapılacaktır. Merdivenlerden ve koridorlardan başlamak suretiyle süpürme ve toz alma işlemleri tamamlanacaktır. Sonrasında ise sağlığa zararlı olmayan temizlik ürünleri ile hijyenik bir şekilde paspas yapılacaktır.
  • Merdiven boşluklarında camların bulunması halinde silme işlemleri uygulanacaktır.
  • Apartman girişindeki kapının malzemesine göre özel temizleme ürünleriyle parlaklık kazandırılacaktır ve camları da özenle temizlenecektir.
  • Apartman korkuluklarının steril olmasına özen gösterilecektir. Özellikle çocukların sağlığını düşünerek en çok temas edilen bu alanda en iyi temizlik dokunuşları yapılacaktır.
  • Yöneticilerin talep etmesi halinde böceklere karşı ilaçlama aşamalarına geçilecektir.
  • Dış temizlik anlaşması var.
  • Asansörlü olan apartmanlarda iç ve dışında temizleme hizmeti verecektir.
  • Çöplerin toplanması, tesisat saatlerinin temizlenmesi, posta kutusularının temizlenmesi, ışıkların silinmesi ve tüm temizlik aşamaları bittiğine kadar parfümleme hizmetleri verilecektir.

İstanbul Apartman Temizliği Fiyatları

Sizler de genel temizlikte talep edebileceğiniz çok daha kapsamlı hizmetlere ara gelir hizmetler bölümünden göz atabilirsiniz. Apartmanların temizlik firmaları tarafından hijyenik hale getirilmesi gerekmektedir sağlığınızın olumsuz etkisinden neden olacak faktörler ortadan kaldırılacaktır. Faydalanmak istediğiniz hizmetlere göre değişecek olan rakamları duymak istediğinizde ara gelir ile görüşmelerinizi başlatabilirsiniz.

Tertemiz bir şekilde kullanmak için apartmanlarınızda hijyen şartlarının kullanımı için işin ehli olan kişilerle görüşmeniz gerekir. Tüm ödemeleri için gerekli editörlere göre düzenleyecektir.

Apartman içerisindeki temizliğin engellenmesine neden olan ağır eşyaların gerekliliğine uygun taşıma yapılır. Tamamen tüm aşamalar özenle tamamlandıktan sonra kokuların apartmanıdan çıkması için havalandırmanın yapılmasına dikkat edilecek ve ekibimizin çalışmasıyla apartman temizliğiniz yapılacaktır.

İstanbul apartman temizliği için 7/24 0541 570 07 24 araya bilirsiniz.